ПЕП 21

Националната установа „Турски Театар“ утре вечер на сцената на Театар Комедија (Стар МНТ) ќе ја изведе репризата на претставата „Војникот фалбаџија“ од Тит Мак ...
сите 11 | | | веќе видена