ПЕП 21

Во Државната изборна комисија денеска гласаат членовите на избирачките одбори кои в сабота треба да го спроведат гласањето за вториот круг од претседателските ...
сите 15 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ Ве повикувам масовно да излезете на гласање на 27 април заради себе, бидејќи во програмата „Проверено“ на ВМРО-ДПМНЕ ќе најдете многу проекти што ...
сите 4 | | | веќе видена