ПЕП 21

Во Република Македонија на сила е предизборниот молк, во пресрет на вториот круг од петтите претседателски избори и третите предвремени парламентарни избори, ...
сите 93 | | | веќе видена

-Да се предвидат работите однапред и да се обезбеди среќен живот за својот народ е ретка привилегија само на најдобрите, единствените и неповторливите. ...
| | веќе видена