Зоран Ставрески

Во првата изборна единица која важи за место каде што вообичаено копјата ги вкрстуваат лидерите на партиите и кандидатите за премиер , честа на владеачката ...
сите 36 | | | веќе видена

Познати се носителите на кандидатските листи на ВМРО ДПМНЕ за претстојните парламентарни избори, објави порталот „Курир“. Премиерот Никола Груевски ...
сите 13 | | | веќе видена