Зоран Ставрески

Носителот на изборната листа во четврата Изборна единица на Коалицијата „За подобра Македонија“ предводена од ВМРО-ДПМНЕ, Зоран Ставрески при денесшните средби ...
сите 20 | | | веќе видена

Зоран Ставревски, носител на листата на ВМРО ДПМНЕ во четвртата изборна едница денеска пред струмичани ги презентираше мерките за самовработување кои нудат ...
сите 23 | | | веќе видена

Зоран Ставревски, носител на листата на ВМРО ДПМНЕ во четвртата изборна едница денеска пред струмичани ги презентираше мерките за самовработување кои нудат ...
сите 24 | | | веќе видена

Вицепремиерот Зоран Ставрески, информира дека се обезбедени средства за исплата на сите лозари кои имаат договор со Повардарие за грозјето кое е претходно ...
сите 11 | | | веќе видена