Зоран Ставрески

Носителот на листата на Изборната единица 4, на коалицијата „За подобра Македонија“, предводена од ВМРО - ДПМНЕ, Зоран Ставрески денеска во Струмица ги ...
сите 23 | | | веќе видена

Вицепремиерот Зоран Ставрески, информира дека се обезбедени средства за исплата на сите лозари кои имаат договор со Повардарие за грозјето кое е претходно ...
сите 2 | | | веќе видена