Зоран Ставрески

На денешниот прес одржан во О.К. на ВМРО-ДПМНЕ во Струмица, носителот на ИЕ4, Зоран Ставрески изјави дека фокусот на проектите во програмата „Проверено“ е врз ...
сите 10 | | | веќе видена