Зоран Ставрески

Од Изборниот штаб на ВМРО-ДПМНЕ во Струмица се подготвуваат за прослава на двојна победа на изборите на плоштадот „Гоце Делчев“, пренесува Радио Струмица нет. ...
сите 16 | | | веќе видена