Зоран Ставрески

Струмица е ВМРО-вски град. ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата со убедливо водство и во оваа општина. -Вечерва ќе славиме затоа што заслуживме. Работевме вредно и напорно ...
сите 8 | | | веќе видена