Џевџет Хаљими

Алијансата за позитивна Македонија(АПМ) во сабота ги поднесе кандидатските листи за претстојните парламентарни избори. Во скопска единица прв на листа е ...
сите 14 | | | веќе видена

Во скопска единица прв на листа е лидерот на партијата Љупчо Зиков, заедно со доцент д-р Александра Србиновска - Дончевски и педијатарот Ангелчо Андоновски. Во ...
сите 26 | | | веќе видена