Никола Тодоров

Сите пациенти кои се донесени вчера на скопските клиники, а кои беа повредени во сообраќајната несреќа на железничкиот премин кај Сарамзалино се во стабилна ...
сите 21 | | | веќе видена

Сите повредени патници во сообраќајната несреќа што се случи во вторникот (13-ти мај) кај Сарамазалино помеѓу воз и автобус, а кои беа пренесени во болниците ...
сите 25 | | | веќе видена