Али Ахмети

Али Ахмети и ДУИ продолжуваат со стариот начин на измами, но нивните ветувања се многу плитки да ги измамат Албанците дека од нив зависат политичките процеси, ...
сите 15 | | | веќе видена

Во утрешниот број на „Слободен печат“ читајте: - Стара трговија за нова влада - Груевски го користи Тачи за да му ја урне „цената“ на Али Ахмети - Миленко ...
сите 3 | | | веќе видена