Звонко

  во

  Во детските градинки во Берово започнаа градежни активности кои имаат за цел подобрување на усовите за престој на децата во детските градинки. За таа цел, ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Денеска, бројни делегации од Куманово, од Здружението на борците, градоначалникот Максим Димитриевски, Советот, министерот за внатрешни работи Оливер ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Обврската за упис во регистарот на електроцентрали во Агенцијата за енергетика за сите производители на електрична енергија од фотоволтаици и одредувањето на ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Обврската за упис во регистарот на електроцентрали во Агенцијата за енергетика за сите производители на електрична енергија од фотоволтаици и одредувањето на ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Контакт Власта бега од дебата со опозицијата, сакаат да помине далеку од очите на јавноста, обвини координаторот на пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ, Никола ...
  сите 12 | | | веќе видена

  На рочиштето на предметот за најмасовното прислушување во земјата „Таргет Тврдина“ сведочеше еден од оное кој ја открија аферата, Ѓорѓи Лазаревски. Тој објасни ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Градоначалникот на општина Берово, Звонко Пекевски оствари прием на наградените учесници на Меѓународниот саем за иновации Макинова и Еконова 2018. Како што ...
  сите 6 | | | веќе видена

  По апсењето на Зоран Верушевски, ми се јави Звонко Костовски, кој во тој момент бил во присуство на Горан Грујоски, и ми пренесе порака од него дека доколку ...
  | | веќе видена | слични

  Првите документи ги изнесов на екстерен диск што Звонко Костовски ми го даде во ходниците на МВР, изјави сведокот Ѓорѓи Лазаревски на денешното рочиште на ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Оперативците на УБК Ѓорѓи Лазаревски и Звонко Костовски кој доказите од нелегалното масовно прислушување во УБК му ги предавале на Зоран Верушевски, добиле ...
  сите 6 | | | веќе видена