Зи

  во

  Дури и да сте живееле во пештера изминативе година, сигурно сте ги слушнале гласините за расправиите помеѓу некогаш големите пријатели и соработници на раперот ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Дури и да сте живееле во пештера изминативе година, сигурно сте ги слушнале гласините за расправиите помеѓу некогаш големите пријатели и соработници на раперот ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Познатиот астрофизичар демонстрира дека универзумот е навистина преубав.Размислете за сите одлуки - свесни или несвесни - што ги донеле стотици милиони ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Фанови на пејачката Дуа Липа вчеравечер беа насила исфрлени од нејзиниот концерт во Шангај, Кина. На видеата објавени на социјалните мрежи може да се видат ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Русокосата Емили Ворбартон-Адамс била весела и убава стјуардеса на супер-јахтата Valor по која воздивнуваа сите момци во реалното шоу Below Deck. И додека во ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Планетарно популарната Бијонсе, го прославила својот 37-ми роденден. За претежно активната и емотивна измината година, Бијонсе се огласи на својот Инстаграм ...
  сите 3 | | | веќе видена