Жељко

  во

  После прославата за раѓањето на малиот Жељко, на која присуствуваа фризерот на Цеца и водителката Душица Јаквљевиќ кои се позитивни на коронавирус, веднаш беше ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Аца Лукас, кој бил на веселба кај Цеца РАжнатовиќ, организирана по повод раѓање на Жељко, синот на Вељко, се тестирал на корона вирус.- Јас сум негативен. Ги ...
  сите 57 | | | веќе видена

  Синот на Светлана Цеца Ражнатовиќ која исто така е позитивна на коронавирус речиси ни два дена не помина заедно со својот син Жељко откако излезе од ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Откако целиот Балкан дозна дека Светлана Цеца Ражнатовиќ е позитивна на коронавирусот заедно со својот син, денеска српските медиуми како гром од ведро небо ги ...
  сите 61 | | | веќе видена

  Фолк дивата Цеца Ражнатовиќ потврди дека е позитивна на коронавирусот, па следниот период ќе го помине во карантин.Таа за тоа време ќе биде во својата вила во ...
  сите 65 | | | веќе видена

  Синот на Светлана Цеца Ражнатовиќ која исто така е позитивна на коронавирус речиси ни два дена не помина заедно со својот син Жељко откако излезе од болница. ...
  сите 67 | | | веќе видена

  Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ откри дека е позитивна на коронавирус, а штом ги доби резултатите, се изолира во семејниот дом во Дедиње. Нејзиниот син ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Цеца Ражнатовиќ и нејзниот син Вељко веќе неколку дена се во изолација откако беше откриено дека се позитивни на корона. Тие се сами во куќата, додека мама ...
  сите 68 | | | веќе видена

  Цеца Ражнатовиќ и нејзниот син Вељко веќе неколку дена се во изолација откако беше откриено дека се позитивни на корона. Тие се сами во куќата, додека мама ...
  сите 69 | | | веќе видена

  Цеца Ражнатовиќ и нејзниот син Вељко веќе неколку дена се во изолација откако беше откриено дека се позитивни на корона. Тие се сами во куќата, додека мама ...
  сите 70 | | | веќе видена

  Меѓу нив се и пејачот Жељко Јоксимовиќ и неговата сопруга Јована. Таа на Инстаграм објави дека и двајцата биле негативни, а исто така ги нападнала и некои од ...
  сите 48 | | | веќе видена

  Откако фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ објави дека е позитивна за вирусот корона, како и нејзиниот син Вељко, паника ги фати сите кои што присуствуваа на нивната ...
  сите 73 | | | веќе видена

  Жељко Јоксимовиќ и неговата сопруга Јована ги добиле резултатите од тестот на корона и тие се негативни.„Негативни сме“, рекле пејачот и неговата сопруга. ...
  сите 65 | | | веќе видена

  Српската водителка Јована Јоксимовиќ и нејзиниот сопруг популарниот музичар Жељко Јоксимовиќ, беа тестирани за корона вирус, а сега го открија и резултатите од ...
  сите 76 | | | веќе видена