Зенит

  во

  Руските медиуми пишуваа за голем скандал кој го потресе фудбалот во оваа земја и во кој е вклучен играчот за врска на Авангард, Димитри Коробов, но тоа изгледа ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Руските медиуми известуваат за голем скандал во тамошниот фудбал. Српскиот фудбалер Бранислав Ивановиќ предизвикал инцидент кога допинг-контролата сакала да го ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Руските медиуми известуваат за голем скандал во тамошниот фудбал. Српскиот фудбалер, Бранислав Ивановиќ предизвикал инцидент кога допинг контролата сакала да ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Лацио – Болоња (20:30 часот) Лацио и Болоња треба да го комплетираат 37-мото коло во Серија А, а дуелот на „Олимпико“ во Рим е многу поважен за гостите отколку ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Драматичната трка во Италија околу двете слободни места кои водат во Лигата на шампионите својот зенит ќе го достигне претстојниот викенд, кога теоретски може ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Македонскиот кошаркаски стратег, Емил Рајковиќ е прогласен за тренер на годината во ВТБ лигата. Емил ја предводеше Астана до најдобрата сезона во историјата, ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Македонскиот кошаркарски тренер, Емил Рајковиќ, кој го води казахстанскиот тим Астана, е добитник на наградата тренер на сезоната во сезона регионалната ВТБ ...
  сите 4 | | | веќе видена