Застава

  во

  Викендов на патеката на водно имаше автомобилска трка која беше одбележана со еден инцидент по кој едно лице е тешко, а едно полесно повредено откако еден од ...
  сите 169 | | | веќе видена

  По повод ослободувањето на Градот Скопје, викендов беа организирани трки на Водно каде настанот падна во сенка поради инцидентот кој се случи на почетокот од ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Видео од кое ќе ви се заледи крвта: Автомобилската трка на Водно заврши со скршени нозе на посетител По повод ослободувањето на Градот Скопје, викендов беа ...
  сите 63 | | | веќе видена

  По повод ослободувањето на Градот Скопје, викендов беа организирани трки на Водно каде настанот падна во сенка поради инцидентот кој се случи на почетокот од ...
  сите 64 | | | веќе видена

  По повод ослободувањето на Градот Скопје, викендов беа организирани трки на Водно каде настанот падна во сенка поради инцидентот кој се случи на почетокот од ...
  сите 65 | | | веќе видена

  По повод ослободувањето на Градот Скопје, викендов беа организирани трки на Водно каде настанот падна во сенка поради инцидентот кој се случи на почетокот од ...
  сите 66 | | | веќе видена

  „Застава 101“, популарниот „стоеден“, е најпопуларен автомобил од бивша Југославија. Со повеќе од милион произведени примероци во текот на 37 години ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Министерот за надворешни работи на Србија Ивица Дачиќ изјави дека Србија нема да вложи протест против Франција поради истакнувањето на косовската застава на ...
  сите 5 | | | веќе видена

  И покрај сите свои недостатоци, Застава 101, или Скала, или "311 Југо" и познат како "Стојадин" или "Кец" засекогаш ќе остане во нашите срца. И покрај тоа што ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Одамна пред многу години постоеше едно здружение кое се викаше ,,Глас на Светлината” , тоа здружение ги тероризираше скопјани на сите главни раскрсници каде ...
  | | веќе видена | слични

  Секторот за внатрешни работи во Велес поднесе кривична пријава против 74-годишен Велешанец поради постоење основи на сомнение за сторени кривични дела ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Секторот за внатрешни работи Велес поднесе кривична пријава против А.Р. (74) од Велес, поради постоење основи на сомнение за сторени кривични дела “насилство“ ...
  сите 57 | | | веќе видена