Загреб

    во

    Медиумите во Хрватска пишуваат дека нашиот репрезентативец и капитен на Динамо Загреб, Аријан Адеми сепак би можел да го напушти клубот во овој преоден рок. За ...
    сите 20 | | | веќе видена

    Мила им е Европа на Балканците на збор, но во срцето уште им е само Балканот. И сите негативни нешта што го одликуваат прочуениот „балкански менталитет“. ...
    сите 8 | | | веќе видена