YouTube

  во

  Деновиве на интернет како порачани за изборите се појавија наводни нови „бомби“ и тоа поставени на руска социјална мрежа. Иако не е откриена временската рамка ...
  сите 70 | | | веќе видена

  Ќе пишувам за една мачна тема која се одвива во два дела: човечка и уметничка. Ќе пишувам за документарниот филм во два дела на HBO продукција, филм што трае ...
  сите 2 | | | веќе видена

  На YouTube е објавено ново најавно видео со кадри од хумористичната акција „Hobbs & Shaw“, во која главните улоги ги играат Двејн „Карпата“ Џонсон, Џејсон ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Веројатно никој и не го познава и памети актерот Џејсон Момоа бричен, оти најголем дел од неговата армија обожаватели го запознаа со фамозната брада по која, ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Сигурно ви е тешо да го замислите актерот Џејсон Момоа без неговата препознатлива брада. После седум години, Момоа реши да направи промена и преку видео ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Една од африканските традиции со кои се очекува од младите жени од Малави, Кенија и Уганда, да имаат повеќе сексуални односи после првата менструација, смртта ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Откако е обелоденета снимката од парохискиот дом на црквата на Свети Василие Острошки во Шабац, на која се гледа како собраните пеат народњаци со пејачка и ...
  сите 3 | | | веќе видена