Вулверхемптон

  во

  Евертон го победи Манчестер јунајтед со 4:0 за да им ги уништи надежите за пласман во Лигата на шампионите следната година и да ја продлабочи кризата во тимот ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Евертон го победи Манчестер јунајтед со 4:0 за да им ги уништи надежите за пласман во Лигата на шампионите следната година и да ја продлабочи кризата во тимот ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Нови натпревари се играа овие три дена во Премиер лигата, натпревари кои се важни како за борбата за титулата, за Топ 4 пласман и за опстанок во елитното ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Манчестер сити – Тотенхем (Сабота, 13.30 часот) Би сакал да гледаме реприза од неверојатниот меч што го одиграа во средата во Лигата на шампионите, но овојпат ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Оле Гунар Солскјер синоќа загуби на Камп Ноу со 3-0 и со Манчестер јунајтед беа елиминирани од Лигата на шампионите, а на пресот доживеаја еден непријатен ...
  сите 93 | | | веќе видена

  Ливерпул, 17. април 2019 (ИНПРЕС) – Ако случајно сте во Англија и сакате да го погледнете последниот меч од сезоната на Ливерпул против Вулверхемптон на 12 ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Ако случајно сте во Англија и сакате да го погледнете последниот меч од сезоната на Ливерпул против Вулверхемптон на 12 мај, подобро да имате длабок паричник. ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Ако случајно сте во Англија и сакате да го погледнете последниот меч од сезоната на Ливерпул против Вулверхемптон на 12 мај, подобро да имате длабок паричник. ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Поранешниот ирски репрезентативец и член на повеќе англиски екипи открива еден детал од разговорот помеѓу неговиот поранешен соиграч и член на Манчестер ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Поранешниот ирски репрезентативец и член на повеќе англиски екипи открива еден детал од разговорот помеѓу неговиот поранешен соиграч и член на Манчестер ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Трката за шампионската титула во Англија е и тоа како интересна овие два тима ќе се „тркаат“ до самиот крај. Ливерпул вчера однесе победа против Челзи од 2:0 и ...
  сите 26 | | | веќе видена