Времето

  во

  Овен 21.3-20.4. Љубов Било да сте во врска или сами, ќе бидете несигурни во врска со низа прашања каде оди сето ова. Од вас се бара поголема доза на ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Времето во земјава ќе биде променливо облачно, попладне во западните делови со локални врнежи од дожд, а на планините од снег. Ќе дува умерен до засилен ...
  сите 169 | | | веќе видена

  Под влијание на значително постудена воздушна маса од утре до четврток ќе има зголемена облачност, во западните и јужните делови со слаби локални врнежи од ...
  сите 169 | | | веќе видена

  Кејти Холмс не е позната како #InstaMom, но овој пат актерката направи исклучок и објави приватна семејна фотографија на својата дванаесетгодишна ќерка Сури ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ имаше бурно минато. Беше апсена, лежела во централен затвор, а потоа и во куќен притвор. Многумина ја напаѓаа, но таа се ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Според календарот на МПЦ (Јулијанскиот календар) денеска е 13 март и се слави Пренос на моштите на св. Никифор. Свети Никифор бил цариградски патријарх во ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Денеска времето во Република Македонија ќе биде променливо облачно, попладне во западните делови со локални врнежи од дожд, а на планините од снег. Ќе дува ...
  сите 169 | | | веќе видена