Владимир Путин

  во

  Полска и САД потпишале неколку договори и го продолжиле договорот за снабдување со течен гас во средата во текот на посетата на полскиот претседател Анджеј ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Најмалку три членки на НАТО со години користат руски системи за противракетна одбрана, во период кога Соединетите Американски Држави го зголемуваат притисокот ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Најмалку три членки на НАТО со години користат руски системи за противракетна одбрана, во период кога Соединетите Американски Држави го зголемуваат притисокот ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Најмалку три членки на НАТО со години користат руски системи за противракетна одбрана, во период кога Соединетите Американски Држави го зголемуваат притисокот ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Најмалку три членки на НАТО со години користат руски системи за противракетна одбрана, во период кога Соединетите Американски Држави го зголемуваат притисокот ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Што им е заедничко на Ким Кардашијан, Владимир Путин и Еминем? Сите се родени во Вага, исто како и Гвен Стефани, Бруно Марс, Вил Смит, Снуп Дог, Кејт Винслет, ...
  сите 35 | | | веќе видена