Висар

  во

  Динамо Загреб нема голем избор и утре мора да оди на победа против Ференцварош, клуб кој речиси е непобедлив на домашен терен откако Сергеј Ребров е тренер. ...
  сите 56 | | | веќе видена

  Познатиот албански новинар и водител Висар Дрмаку бил брутално претепан пред неколку дена, а личноста која му ги нанела тешките повреди е блиска роднина на ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Актуелниот шампион Шкендија имаше очајно лето на европската сцена, а ништо подобро не помина ниту Академија Пандев, иако има малку поголемо „оправдание“ поради ...
  сите 68 | | | веќе видена

  Пред нас нов почеток на уште една сезона од македонскиот прволигашки фудбал. Без многу поместувања во однос на претходната сезона, без драматични трансфери и ...
  сите 81 | | | веќе видена

  Директорот на ЈП „Комунална хигиена“ – Скопје, Абдусамед Шабани, придружуван од градоначалникот на општината Чаир, Висар Ганиу, скопскиот муфтија Кенан Исмаили ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Директорот на ЈП „Комунална хигиена“ – Скопје, Абдусамед Шабани, придружуван од градоначалникот на општината Чаир, Висар Ганиу, скопскиот муфтија Кенан Исмаили ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Граѓаните да не ги фрлаат остатоците од животните кои ги колат во пресрет на празникот Курбан Бајрам кај ќе стигнат, апелираа денеска директорот на ЈП ...
  сите 109 | | | веќе видена

  Во пресрет на верскиот празник Курбан Бајрам граѓаните да бидат внимателни и да го одлагаат отпадот од животинско потекло во посебни садови од пет метри кубни ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Директорот на ЈП „Комунална хигиена“ – Скопје, Абдусамед Шабани, придружуван од градоначалникот на општината Чаир, Висар Ганиу, скопскиот муфтија Кенан Исмаили ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Во пресрет на верскиот празник Курбан Бајрам граѓаните да бидат внимателни и да го одлагаат отпадот од животинско потекло во посебни садови од пет метри кубни ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Апел да се фрла неколтролирано органски отпад на јавни површини во пресрет на верскиот празник Курбан Бајрам, денеска испрати директорот на ЈП „Комунална ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Директорот на ЈП „Комунална хигиена“ – Скопје, Абдусамед Шабани, придружуван од градоначалникот на општината Чаир, Висар Ганиу, скопскиот муфтија Кенан Исмаили ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Во пресрет на верскиот празник Курбан Бајрам граѓаните да бидат внимателни и да го одлагаат отпадот од животинско потекло во посебни садови од пет метри кубни ...
  сите 24 | | | веќе видена