Вилјареал

  во

  Попладнево во Нион (Швајцарија) беше извршена ждрепката за осминафиналната фаза во Лига Европа во која добивме неколку интересни парови, но ниту едно дерби на ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Предмалку во Нион, Швајцарија, беа извлечени двојките за осминафиналето во второто по квалитет фудбалско натпреварување на Стариот Континент, Лига Европа. ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Предмалку во Нион, Швајцарија беа извлечени двојките за осминафиналето во второто по квалитет фудбалско натпреварување на стариот континент, Лига Европа. ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Предмалку во Нион, Швајцарија, беа извлечени двојките за осминафиналето во второто по квалитет фудбалско натпреварување на Стариот Континент, Лига Европа. ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Аријан Адеми со Динамо Загреб ќе се соочи со португалска Бенфика, а Арсенал на Дејан Илиев го доби француски Рен за противник во осминафиналето на фудбалската ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Денеска во Нион (Швајцарција) беа извлечени паровите за осминафиналето во Лига Европа, фаза во која ќе видиме неколку интересни дуели. Најинтересно се очекува ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Македонскиот репрезентативец Аријан Адеми со својот Динамо Загреб ќе игра против португалска Бенфика во осминафиналето од Лигата на Европа, одлучи денешната ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Некогашниот европски и италијански првак Интер ќе игра против Ајнтрахт во осминафиналето од Лигата на Европа, одлучи ждрепката која предмалку заврши во Нион. ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Динамо Загреб, каде што капитен е македонскиот репрезентативец Аријан Адеми, е еден од клубовите кои попладнево ќе ја чекаат осминафиналната ждрепка во Лигата ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Аријан Адеми со Динамо Загреб е единствениот македонски фудбалер што успеа да се пласира во осминафиналето од Лигата на Европа. „Модрите“ од Загреб го совладаа ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Аријан Адеми со Динамо Загреб е единствениот македонски фудбалер што успеа да се пласира во осминафиналето од Лигата на Европа. „Модрите“ од Загреб го совладаа ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Арсенал доживеа голем шок пред седум дена на гостувањето кај БАТЕ Борисов во Белорусија, но оваа вечер прилично лесно успеа да се опорави од непосакуваниот ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Македонскиот репрезентативец Аријан Адеми со соиграчите од Динамо Загреб слави заслужен пласман во осминафиналето во Европа Лигата, а Елиф Елмас и Стефан ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Аријан Адеми со Динамо Загреб успеа да се пласира во осминафиналето од Лигата на Европа, откако хрватскиот првак во извонреден натпревар го совлада Плзен со ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Македонскиот репрезентативец, Аријан Адеми, в четврток со својот Динамо Загреб, игра реванеш меч против Викторија Плзен во Лига Европа, и вели дека интересот е ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Тимот на Севилја никако да излезе од резултатската криза, загуби третпат во последните пет меча во Примера. „Жолтата подморница“ поведе уште во 20. минута со ...
  сите 8 | | | веќе видена