Викторија Бекам

  во

  Викторија Бекам успешно го балансира животот меѓу водење на успешен бренд и улогата на мајка на четири деца, но се чини на сопругата на Дејвид Бекам нема да ѝ ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Пет британски убавици беа дел од „Spice Girls”. Некои со поголем талент за пеење, некои со помал, но за едно ќе се согласиме- сите беа одлични за правење шоу. ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Дури и гламурозната Викторија Бекам имала не толку гламурозен старт во модните води.Денес се појави фотографија од првиот моден ангажман на дизајнерката и тоа ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Ќерката на популарниот пар главна ѕвезда на вечерта во Лондон ,нејзиниот стајлин ги изненади ситеХарпер ќерката на славниот пар Бекам со седум години веќе ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Познато е дека младиот Бруклин Бекам има талент за фотографирање, па така објави и фотографија од својата славна мајка, но веројатно не очекуваше дека ќе ...
  сите 15 | | | веќе видена

  На гостувањето во „Late Night Show“ кај водителот Џејмс Кордејн, бившата „спајсица“ Мел Б откри дека има предлог славната пејачка Кети Пери да го заземе ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Мел Б гостуваше во Лејт најт шоу на Џејмс Корден и откри дека сака Кејти Пери да ја замени Викторија Бекам на турнејата на „Спајс грлс“. 43-годишната пејачка ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Дизајнерката Викторија Бекам ја одржала својата прва ревија на модната недела во Лондон. Својата колекција досега ја претстави на модната недела во Њујорк, но ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Имено, на сите ни е познато дека замрзнатата дма на модната индустрија беше пејачка и членка на бендот Spice girls, но детаљот кој ретко кој го знае е дека во ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Веројатно ова е големата вест што сите обожаватели на ултра популарната женска група од 90 – тите ја чекаа со нетрпение! Во гостувањето во емисијата на Џејмс ...
  сите 17 | | | веќе видена