Виктор

  во

  Сомнително труење на критичарот на Кремљ Петaр Верзилов во Москва, само неколку месеци по труењето со нервни агенси во Велика Британија, што доведе до еден ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Пациентите во Центарот за дијализа во Железара повеќе од 2 часа чекаат да им се изврши прочистување на крвта бидејќи во установата моментно нема струја, а не ...
  сите 10 | | | веќе видена

  „Музика, не мобилни – исклучи го телефонот, вклучи ги сетилата“ е новата кампања на Македонската филхармонија, која што оваа институција ја почнува со првиот ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Изборот на „Марка“ доаѓа по вчерашната церемонија на која ФИФА ги прогласи најдобрите. Најлош фудбалер за минатата сезона е Весли Снајдер од Ница. Во изборот ...
  сите 21 | | | веќе видена

  „Музика, не мобилни – исклучи го телефонот, вклучи ги сетилата!“ е новата кампања на Македонската филхармонија која ќе почне в четврток, со првиот симфониски ...
  сите 26 | | | веќе видена

  „Музика, не мобилни – исклучи го телефонот, вклучи ги сетилата!“ е новата кампања на Македонската филхармонија која ќе почне в четврток, со првиот симфониски ...
  сите 26 | | | веќе видена