Видиќ

  во

  Рио Фердинанд во последно време навикнавме да го гледаме како фудбалски експерт кој редовно дава мислења за случувањата во Премиер лигата, но правејќи едно ...
  сите 70 | | | веќе видена

  Поранешниот тренер на Манчестер јунајтед, Дејвид Мојс открива дека имал шанса да потпише договор со најскапиот дефанзивец на светот, Хери Мегвајр додек тој бил ...
  сите 89 | | | веќе видена

  Поранешниот напаѓач на Арсенал и Манчестер Јунајтед, Робин Ван Перси зборуваше за ситуацијата на Алексис Санечез на „Олд Трафорд“. Чилеанецот во Манчестер ...
  сите 146 | | | веќе видена

  Неодамна официјално започна летото, а со тоа започнаа и одморите. Добро, кога станува збор за естрада и пејачите, во зависност од тезгите и настапите, тие ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Немања Видиќ исклучително многу е приврзан кон Манчестер Јунајтед со оглед на сето она што го оствари како стопер за овој тим во својата етапа како фудбалер, ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Поранешниот капитен на репрезентацијата на Србија и легенда на Манчестер Јунајтед би можел да започне нов кариера. Кумот на Немања Видиќ, Ненад Лалатовиќ во ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Во Македонија, Сергеј Варошлија, во Србија, Саша Видиќ се модни критичари кај кои многу јавни личности знаат да се најдат на мета. Без влакна на јазикот и со ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Модниот креатор Саша Видиќ не мирува и ако пред некој ден ја поткачи и нашата естрада, сега пак си се врати на своите. Овој пат на тапет му се најдоа Сенидах, ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Познатиот српски дијзанер Саша Видиќ, кој е познат како човек кој нема влакна на јазикот, во интервју за Бекстејџ реши да ја ’поткачи’ и домашната естрада. ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Српскиот моден дизајнер Саша Видиќ без влакна на јазикот знае да ги прокоментира модните комбинации на ѕвездите од регионот. Дара Бубамара, Цеца Ражантовиќ, ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Дара Бубамара, Цеца Ражантовиќ, Рада Манојловиќ, Лепа Брена, Ана Николиќ често се на мета кај српскиот дизајнер Саша Видиќ. Овој пат тој за Марјана ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Легендарниот српски фудбалер кој остави длабока трага во историјата на Манчестер Јунајтед, Немања Видиќ зборуваше за своите најтешки противници во кариерата. ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Српскиот моден дизајнер Саша Видиќ вели дека тој и пејачката Цеца Ражнатовиќ престанале да се дружат, бидејќи со години односот им била како да живеат во лош ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Талентираната Џејла Рамовиќ од Босна и Херцеговина во секое издание на „Ѕвездите на Гранд“ воодушевува со својот стас и глас. Кога таа настапува никој „не ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Јувентус си обезбедил засилување од 15 милиони евра! Медиумите на Апенините пишуваат дека „старата дама“ си обезбедила засилување и нов член на италијанскиот ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Модниот креатор Саша Видиќ кој без влакна на јазикот ги коментира јавните личности, овој пат ги прокоментира претставниците на Евровизија. Тој претставниците ...
  сите 20 | | | веќе видена