Видиќ

  во

  Немања Видиќ го сочинуваше непробивливиот тандем во одбраната на Манчестер Јунајтед заедно со Рио Фердинанд и цели осум години беше незаменлив во стартната ...
  сите 82 | | | веќе видена

  Еден од најславните српски фудбалери во историјата, Немања Видиќ гостуваше во отвореното студио на „БеИн Спорт“ во пресрет на натпреварот помеѓу Манчестер Сити ...
  сите 104 | | | веќе видена

  Еден од најславните српски фудбалери во историјата, Немања Видиќ изјави, во пресрет на натпреварот помеѓу Манчестер Сити и Манчестер Јунајтед. Поранешниот ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Еден од најславните српски фудбалери во историјата, Немања Видиќ гостуваше во отвореното студио на „БеИн Спорт“ во пресрет на натпреварот помеѓу Манчестер Сити ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Лондон, 28. октомври 2018 (ИНПРЕС) – Специјализираниот фудбалски магазин „4-4-2“ ги избра најдобрите одбранбени играчи во историјата на Премиер лигата . Број 1 ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Специјализираниот фудбалски магазин „4-4-2“ ги избра најдобрите одбрамбени играчи во историјата на Премиер лигата. Број 1 според магазинот е Рио Фердинанд, кој ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Лепа Брена вчера го прослави својот 58 роденден. По повод нејзиниот роденден, но и 35 години кариера Брена одржа спектакуларен концерт во „Штарк Арена“ во ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Пеачката Дара Бубамара и креаторот Саша Видиќ повторно се скараа. Познато е дека Саша сака да ги прокоментира познатите дами во какви комбинации јавно се ...
  | | веќе видена

  Пол Сколс по завршувањето на кариерата често го критикуваше Манчестер јунајтед и им даваше совети што да прават. Ако некој може да се пофали со одлична ...
  сите 137 | | | веќе видена