Victoria

  во

  Женскиот состав “Spice Girls” ќе одржи шест концерти низ Велика Британија во јуни 2019. година, потврдија девојките денес. Но, ова не важи за светската ѕвезда ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Моќната инфуенсерка и една од најплатените манекенки го прослави својот роденден. Кендал Никол Џенер е родена на 3 ноември 1995. година. Таа се прослави со ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Екипата на Барселона го доби дербито со Интер во групата Б и на тој начин направи значаен исчекор кон следната фаза во Лигата на шампионите. Шпанскиот шампион ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Екипата на Барселона го доби дербито со Интер во групата Б и на тој начин направи значаен исчекор кон следната фаза во Лигата на шампионите. Шпанскиот шампион ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Таа не очекуваше вакви зборови. Викторија Бекам (44), наводно плачела два дена откако го слушнала начинот на кој нејзиниот сопруг, Дејвид, го опишал нивниот ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Kaпитенот на Реал Мадрид брзо сфати што направи. Во таборот на Реал Мадрид владее голема нервоза поради катастрофалните резултати, па многумина сметаат дека ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Веќе долго време се шпекулира дека она што ни се сервира во јавноста во врска со бракот на Дејвид и Викторија Бекам навистина нема никаква врска со вистината и ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Војвотката од Кембриџ навикнавме да ја гледааме во тоалети со А-крој и струкирани капути, па затоа со последниот моден избор особено изненади. За отворањето на ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Војвотката од Кембриџ навикнавме да ја гледааме во тоалети со А-крој и струкирани капути, па затоа со последниот моден избор особено изненади. За отворањето на ...
  сите 97 | | | веќе видена

  Бугарските власти го испитуваат бруталното убиство на новинарката Викторија Маринова, која работела на истражувачки стории за корупција со средства од ...
  сите 170 | | | веќе видена

  Бугарските власти го испитуваат бруталното убиство на новинарката Викторија Маринова, која работела на истражувачки стории за корупција со средства од ...
  сите 176 | | | веќе видена

  Бугарските власти го испитуваат бруталното убиство на новинарката Викторија Маринова, која работела на истражувачки стории за корупција со средства од ...
  сите 178 | | | веќе видена

  Бугарските власти го испитуваат бруталното убиство на новинарката Викторија Маринова, која работела на истражувачки стории за корупција со средства од ...
  сите 186 | | | веќе видена