Весли Снајдер

  во

  Холандскиот фудбалер Весли Снајдер, кој неодамна и официјално стави крај на својата репрезентативна кариера имаше одличен настап во дресот на катарскиот тим Ал ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Холандскиот фудбалер Весли Снајдер, кој неодамна и официјално стави крај на својата репрезентативна кариера имаше одличен настап во дресот на катарскиот тим Ал ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Весли Снајдер неодамна и офицјално се прости од репрезентацијата на Холандија, но и понатаму остана во клупскиот фудбал, настапувајќи за катарскиот Ал-Гарафа. ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Во последните години Белгија и Холандија значително ги сменија своите места на ранг листата. „Црвените ѓаволи“ се први на свет и важат за најсилна селекција во ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Шпанскиот весник „Марка“ направи свој избор со најголемите фудбалски разочарувања за 2018 година. Изборот на „Марка“ доаѓа по вчерашната церемонија на која ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Изборот на „Марка“ доаѓа по вчерашната церемонија на која ФИФА ги прогласи најдобрите. Најлош фудбалер за минатата сезона е Весли Снајдер од Ница. Во изборот ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Шпанскиот весник „Марка“ направи свој избор со најголемите фудбалски разочарувања за 2018 година.Изборот на „Марка“ доаѓа по вчерашната церемонија на која ФИФА ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Шпанскиот весник „Марка“ направи свој избор со најголемите фудбалски разочарувања за 2018 година. Изборот на „Марка“ доаѓа по вчерашната церемонија на која ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Шпанскиот весник „Марка“ направи свој избор со најголемите фудбалски разочарувања за 2018 година. Изборот на „Марка“ доаѓа по вчерашната церемонија на која ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Светската куќа на фудбалот вечерва во Лондон ќе го прогласи најдобриот фудбалер во годината, а гала вечерта ќе помине без двајцата најдобри, Кристијано Роналдо ...
  сите 247 | | | веќе видена