Верона

  во

  Повеќе од 80 возила учествуваа во верижен судир во северна Италија, при што едно лице загина, а вкупно 37 се повредени, објавија италијанските медиуми. Судирот ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Повеќе од 80 возила учествуваа во верижен судир во северна Италија, при што едно лице загина, а вкупно 37 се повредени, објавија италијанските медиуми. Судирот ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Повеќе од 80 возила учествуваа во верижен судир во северна Италија, при што едно лице загина, а вкупно 37 се повредени, објавија италијанските медиуми. Судирот ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Повеќе од 80 возила учествуваа во верижен судир во северна Италија, при што едно лице загина, а вкупно 37 се повредени, објавија италијанските медиуми. Судирот ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Повеќе од 80 возила учествуваа во верижен судир во северна Италија, при што едно лице загина, а вкупно 37 се повредени, објавија италијанските медиуми. Судирот ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Повеќе од 80 возила учествуваа во верижен судир во северниот дел на Италија, при што едно лице загина, а 37 се повредени. Несреќата се случила поради густата ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Повеќе од 80 возила учествуваа во верижниот судар што вчера (четврток) се случи на северот на Италија, во кој едно лице загина, а 37 се повредени, објавија ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Александар Коларов има недоразбирање со дел од навивачите на Рома, а тоа беше потврдено и вечерва со транспарентот со навредлива содржина кој се најде на ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Ди Франческо тврди едно, но познавајќи го Коларов, тој за тоа нема причини, доволно е да се погледне што направи за Рома. Чудна вечер видовме во Верона, ...
  сите 42 | | | веќе видена