Вернер

  во

  И денес сме тука да известуваме за се што се случува на трансфер пазарот, како што се наближуваме до крајот ситуацијата станува поинтересна, а веројатно до ...
  сите 153 | | | веќе видена

  Унион Берлин по 53 години од основањето на клубот заигра во германската Бундеслига, но првиот меч на „Ан дер алтен Ферстерај“ пред 22 илјади верни навивачи не ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Унион Берлин по 53 години од основањето на клубот заигра во германската Бундеслига, но првиот меч на „Ан дер алтен Ферстерај“ пред 22 илјади верни навивачи не ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Фудбалска Германија жали за 24-годишниот Јаник Нонвајлер, кој ненадејно почина откако се пожалил дека има главоболка. Нонвајлер е поранешен јуниорски ...
  сите 11 | | | веќе видена

  И денес известуваме за сите случувања на трансфер пазарот, секако овие денови најголемо внимание привлекува ситуацијата со Нејмар за кого станува се ...
  сите 153 | | | веќе видена

  Авион направен од страна на јужноафрикански тинејџери успешно прелетал од Кејптаун до Египет за три недели . Авионот „Слинг 4“, кој има четири седишта, бил ...
  сите 6 | | | веќе видена

   Поминаа повеќе од два месеци од пожарот во најпознатата црква во Париз, а сè уште не е јасно во која насока ќе се движи реновирањето. Патрик Шове, деканот на ...
  сите 9 | | | веќе видена