Верица

  во

  Познатиот српски композитор Саша Николиќ вчера во Белград отвори ново музичко студио, а со оглед на тоа дека една од неговите најблиски соработнички е ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Пејачката Марија Шерифовиќ на едно јавно случување ги изненади сите кога сочно го бакна во уста својот близок соработник. Таа го фати за главата и разменија ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Познатиот српски композитор Саша Николиќ вчера во Белград отвори ново музичко студио, а со оглед на тоа дека една од неговите најблиски соработнички е ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Раперот Далибор Андонов Гру беше погребан денес 12 септември, по 3 часот попладне. Вдовицата Даница ја држеле за да не падне кога тргнала поворката, како и ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Во велешките основни и средни училишта генерално се штрајкува, а во некои само се врши прием на учениците, посебно на првооделенци и оние во прва година ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Секој петок организиравме собири на актуелни и поранешни студенти на Компаратива. Дискутиравме на различни теми поврзани со книжевноста. Живеев убаво затоа што ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Таа во Шпанија е заедно со својата мајка Верица Шерифович па затоа и сподели една фотографија на која се заедно. За неколку часа оваа фотографија доби над ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Пејачката Марија Шерифовиќ во моментов ужива на одмор во Шпанија, од каде со широка насмевка ги поздравува обожавателите преку Инстаграм. Колку убаво си ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Во пехчевското село Негрево заврши дводневната манифестација за развивање позитивни еколошки навики. Настанот „Планетата е во твои раце – Избери да ...
  сите 3 | | | веќе видена

  И покрај тоа што ги имаат едни од најниските плати во Европа, македонските граѓани сепак плаќаат многу скапи патарини. Надоместокот за извозен километар со ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Модната креаторка Верица Ракочевиќ познат и по тоа што има триесетина години помлад сопруг, се соблече во едноделен бикини и ги запали социјалните мрежи. ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Исчкртани ѕидови, нема прозорци, со оштетен плафон и под. Во ваква состојба е амбулантата во Ѓорче Петров. Над 3 илјади пациенти, главно деца, се лекуваат во ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Исчкртани ѕидови, нема прозорци, со оштетен плафон и под. Во ваква состојба е амбулантата во Ѓорче Петров. Над 3 илјади пациенти, главно деца, се лекуваат во ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Исчкртани ѕидови, нема прозорци, со оштетен плафон и под. Во ваква состојба е амбулантата во Ѓорче Петров. Над 3 илјади пациенти, главно деца, се лекуваат во ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Исчкртани ѕидови, нема прозорци, со оштетен плафон и под. Во ваква состојба е амбулантата во Ѓорче Петров. Над 3 илјади пациенти, главно деца, се лекуваат во ...
  сите 8 | | | веќе видена