Вељановски

  во

  Жариштето на епидемијата од непотизам го запали црвениот аларм и во Македонски Брод, ова денеска на прес-конференција го истакна Димче Арсовски од ВМРО-ДПМНЕ. ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Жариштето на епидемијата од непотизам го запали црвениот аларм и во Македонски Брод, ова денеска на прес-конференција го истакна Димче Арсовски од ВМРО-ДПМНЕ. ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Имено братот на Анета Димовска Симеска кој е и директор на здравствениот дом во Македонски Брод Жарко Симевски распишал оглас за вработување. Дали е точно дека ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Жариштето на епидемијата од непотизам го запали црвениот аларм и во Македонски Брод. Да потсетиме дека братот пратеничката на СДСМ Анета Димовска Симеска од ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Значи имаме двајца во притвор. И некоја банда сака да ги убие. Ама ништо страшно. За да не мрчиме многу, едниот си оди дома, другиот демек го сместиле во ...
  | | веќе видена

  Расправата за одземање на имунитетот на пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ и поранешен претседател на Собранието, Трајко Вељаноски, собраниската Комисија за деловнички и ...
  сите 181 | | | веќе видена

  Да потсетиме дека братот пратеничката на СДСМ Анета Димовска Симеска од позиција стоматолог во приватна здравствена ординација е именуван за директор на ...
  сите 85 | | | веќе видена

  „Жариштето на епидемијата од непотизам го запали црвениот аларм и во Македонски Брод.Да потсетиме дека братот пратеничката на СДСМ Анета Димовска Симеска од ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Расправата за одземање на имунитетот на пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ и поранешен претседател на Собранието, Трајко Вељаноски, собраниската Комисија за деловнички и ...
  сите 181 | | | веќе видена

  Расправата за одземање на имунитетот на пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ и поранешен претседател на Собранието, Трајко Вељаноски, собраниската Комисија за деловнички и ...
  сите 181 | | | веќе видена

  Делови од Македонија се покриени со снег. Најинтензивни врнежи утринава имаше во пијанечко - малешвскиот регион а Пехчево се разбуди со најмногу снег. Голак, ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Точно напладне ќе продолжи седницата на собраниската Комисија за деловнички и мандатно-имунитетни прашања. Токму таму пратениците ќе расправаат за имунитетот ...
  сите 181 | | | веќе видена

  Пратеникот Горан Мисовски на денешната седница на Комисијата за мандатно имунитетни прашања извади камен, кој го чувал од времето на крвавите настани на 27 ...
  сите 74 | | | веќе видена