Веќе

  во

  Тука не има и од ВМРО-ДПМНЕ, не има и партиски определени, и партиски не определени. Не има и Македонци, Албанци, Турци, Бошњаци, Срби, Власи, но едно нешто не ...
  сите 191 | | | веќе видена

  Од понеделник ќе се стопираат вагите и откупните центри со нереална процена на тутунот и нема да дозволиме тутунарите да бидат оштетени, изјави Менде ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Ако не сте го виделе тоа со свои очи, денеска сигурно некаде ќе наидете на информација дека снегот веќе пристигна на Балканот. Зимата е пред нашите врати, ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Од понеделник ќе се стопираат вагите и откупните центри со нереална процена на тутунот и нема да дозволиме тутунарите да бидат оштетени, изјави Менде ...
  сите 54 | | | веќе видена

  -Зоран Заев преговара за идентитетот. Тој преговара за идентитетот и око не му трепнува ја лаже целата македонска јавност. Од изјавите на историчарите од ...
  сите 191 | | | веќе видена

  Зоран Заев во своето гостување за Радио 77 призна дека со Бугарија се преговара за придавката македонски и дека бугарската страна инсистира таа да не се ...
  сите 191 | | | веќе видена

  Тука не има и од ВМРО-ДПМНЕ, не има и партиски определени, и партиски не определени. Не има и Македонци, Албанци, Турци, Бошњаци, Срби, Власи, но едно нешто не ...
  сите 191 | | | веќе видена

  Од понеделник ќе се стопираат вагите и откупните центри со нереална процена на тутунот и нема да дозволиме тутунарите да бидат оштетени, изјави Менде ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Брегалница и Тиквеш ја продолжуваа битката за прволигашка промоција запишувајќи победи и во 15. коло од Втората лига – Исток. Брегалница дојде до водство уште ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Фудбалерот Кристијано Роналдо и неговата девојка Џорџина Родригез, со која е веќе четири години, се вљубени како и првиот ден, а се чини дека ниту гласините, ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Фудбалерот Кристијано Роналдо и неговата девојка Џорџина Родригез, со која е веќе четири години, се вљубени како и првиот ден, а се чини дека ниту гласините, ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Од понеделник ќе се стопираат вагите и откупните центри со нереална процена на тутунот и нема да дозволиме тутунарите да бидат оштетени, изјави Менде ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Овие три компании, но и некои други кои не ги посетивме, се навистина значајни за Охрид и регионот. Создаваат солидно платени работни места, можност за младите ...
  сите 57 | | | веќе видена