Вас

  во

  Никола Груевски не би одел во Унгарија за да го екстрадираат, тоа е дел од сценариото.Тој не е обичен бегалец од правдата, туку поранешен премиер. Тој точно се ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Евентуалната промена на името нема да значи промена на имињата на производите, истакна Вицепремиерот за економски прашања, Кочо Анѓушев. Министерот за ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Не го трошете времето на оние луѓе кои прават да се чувствувате посебно еден ден, а потоа безвредно следниот ден. Заминете си од оние кои мислат дека можат да ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Мистеријата е решена. Слабите и дебелите луѓе секогаш се натпреваруваат во нешто, а еве кој од нив би издржал подолго без храна. Дебелите луѓе се обидуваат да ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Ирската пратеничка Рут Копингер среде заседанието на Парламентот од ракавот извади чипкаста танга, со што сакала да укаже на проблемот со силуваните девојчиња. ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Нервозата, анксиозноста, депресијата се многу присутни во денешниот свет поради низа причинители, па затоа ви го предложуваме следниот рецепт од кој ќе се ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Ирската пратеничка Рут Копингер среде заседанието на Парламентот од ракавот извади чипкаста танга, со што сакала да укаже на проблемот со силуваните девојчиња. ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Иако многу често слушаме тажни животни приказни на самохрани мајки, оваа приказна е сосема поинаква. Самохран татко, доволно е на било кого на улица да му го ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Британската премиерка Тереза Меј вчера соопшти дека обезбедила поддршка од својот кабинет за постигнатиот нацрт-договор со Европската Унија за „Брегзит“ по ...
  сите 214 | | | веќе видена