Ван

  во

  Седумнаесет лица загинаа, а 50 се повредени откако автобус во кој се превезуле мигранти се преврте во турската источна провинција Ван, соопшти гувернерот на ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Седумнаесет лица загинаа, а 50 се повредени откако автобус во кој се превезувале мигранти се преврте во турската источна провинција Ван, соопшти гувернерот на ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Седумнаесет лица загинаа, а 50 се повредени откако автобус во кој се превезувале мигранти се преврте во турската источна провинција Ван, соопшти гувернерот на ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Седумнаесет лица загинаа, а 50 се повредени откако автобус во кој се превезуле мигранти се преврте во турската источна провинција Ван, соопшти гувернерот на ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Седумнаесет лица загинаа, а 50 се повредени откако автобус во кој се превезуле мигранти се преврте во турската источна провинција Ван, соопшти гувернерот на ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Седумнаесет лица загинаа, а 50 се повредени откако автобус во кој се превезуле мигранти се преврте во турската источна провинција Ван, соопшти гувернерот на ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Историја низ видеа: Opel ги слави најфасцинантните модели со три видео клипови Агилност и динамика: Од 1899 со моделот Lutzmann до денешната Insignia Играта со ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Петнаесет мигранти загинаа, а најмлку 274 се повредени во сообраќајна несреќа во источната турска покраина Ван, соопштија властите. Меѓу загинатите повеќето ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Менаџерот на Ливерпул, Јирген Клоп ги предупреди навивачите да не очекуваат спектакуларни трансфери во текот на летото. Во последните години тој потроши околу ...
  сите 35 | | | веќе видена