Ван

  во

  Младата Германка доби сериозна повреда на рбетниот столб и после операцијата која траела повеќе од седум часа, потврдено е дека не постои стравување од ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Вирџил Ван Дајк беше херојот на холандската фудбалска репрезентација која успеа да обезбеди пласман на Ф4 турнирот во елитната дивизија на Лигата на нации, но ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Германката Софија Флерш вети дека ќе се врати на тркањето и покрај хорор-судирот на Макау ГП трката во саботата по кој доби сериозна повреда на ’рбетот и имаше ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Најскапиот дефанзивец во историјата на фудбалот, Ван Дајк синоќа со гол во судиското продолжение донесе голем бод за Холандија против Германија во Лигата на ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Лигата на нации синоќа втора вечер по ред донесе интересни пресврти и неочекуванни резултати. Во неделата вечер Швајцарија направи грандиозен пресврт откако ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Репрезентацијата на Холандија синоќа се пласираше во полуфиналето на Лигата на нации откако одигра 2-2 на гостувањето кај Германија и тоа благодарение на ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Вирџил Ван Дајк беше херојот на холандската фудбалска репрезентација која успеа да обезбеди пласман на Ф4 турнирот во елитната дивизија на Лигата на нации, но ...
  сите 29 | | | веќе видена