Валенсија

  во

  Екипата на Барселона останува во игра за трофејот во Купот на Шпанија. Ова е одлуката на органите на шпанската федерација кои ја отфрлија жалбата на Леванте ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Барселона го победи Леванте со 3:0 и со самото тоа ја надокнади негативата од првиот меч во Валенсија каде загуби со 2:1, но сепак ќе мора да почека за да се ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Тимот на Барселона со победата над Леванте (3:0) обезбеди учество во четвртфиналето на шпанскиот национален куп, но учеството на Каталонците во следната фаза е ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Тимот на Барселона со победата над Леванте (3:0) обезбеди учество во четвртфиналето на шпанскиот национален куп, но учеството на Каталонците во следната фаза е ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Барселона го победи Леванте со 3:0 и со самото тоа ја надокнади негативата од првиот меч во Валенсија каде загуби со 2:1, но сепак ќе мора да почека за да се ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Тимот на Барселона со победата над Леванте (3:0) обезбеди учество во четвртфиналето на шпанскиот национален куп, но учеството на Каталонците во следната фаза е ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Тимот на Барселона со победата над Леванте (3:0) обезбеди учество во четвртфиналето на шпанскиот национален куп, но учеството на Каталонците во следната фаза е ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Барселона требаше да надополни негатива од 2:1 од првиот меч со Леванте во Копа дел Реј, но сепак ова се покажа како премала позитива за тимот од Валенсија ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Лионел Меси имаше две асистенции до Усман Дембеле и постигна еден гол, за Барселона со 3:0 да го победи тимот на Леванте во реваншот од осминафиналето на ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Лионел Меси имаше две асистенции до Усман Дембеле и постигна еден гол, за Барселона со 3:0 да го победи тимот на Леванте во реваншот од осминафиналето на ...
  сите 47 | | | веќе видена