Узбекистан

  во

  Повредата на Луис Суарес заработена на синоќешниот меч против Бетис не е толку сериозна , беше потврдено по направените детални лекарски прегледи. Суарес нема ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Кремљ подготвува институционална основа за преселување во Русија на што е можно поголем број лица од соседните земји, тврди московскиот весник „Комерсант". ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Фабио Канаваро е новиот селектор на фудбалската репрезентација на Кина. Се уште не е јасно дали поранешниот дефанзивец на Јувентус ќе биде на чело на ...
  сите 12 | | | веќе видена