Управниот

  во

  На 29-ти март распишан е тендер за набавка и инсталација на нови електростатски филтри во РЕК Битола. Инвестицијата се проценува на 20,4 милиони евра, кои ...
  сите 31 | | | веќе видена

  На 29 март беше распишан тендер за набавка и инсталација на нови електростатски филтри во РЕК Битола. Инвестицијата се проценува на 20,4 милиони евра што ...
  сите 32 | | | веќе видена

  На 29-ти март распишан е тендер за набавка и инсталација на нови електростатски филтри во РЕК Битола. Инвестицијата се проценува на 20,4 милиони евра, кои ...
  сите 34 | | | веќе видена

  На 29-ти март распишан е тендер за набавка и инсталација на нови електростатски филтри во РЕК Битола. Инвестицијата се проценува на 20,4 милиони евра, кои ...
  сите 37 | | | веќе видена

  На 29-ти март распишан е тендер за набавка и инсталација на нови електростатски филтри во РЕК Битола. Инвестицијата се проценува на 20,4 милиони евра, кои ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Претседателот на Владата, Зоран Заев оствари работна посета на РЕК Битола во рамки на која, заедно со директорот на АД ЕСМ, Драган Миновски и директорот на РЕК ...
  сите 37 | | | веќе видена

  На 29-ти март распишан е тендер за набавка и инсталација на нови електростатски филтри во РЕК Битола, изјави вчера премиерот Зоран Заев. – Инвестицијата се ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Во организација на Стопанска Комора на Северо-Западна Македонија денеска беше одржана работна средба со премиерот Зоран Заев, министерот за земјоделство, Љупчо ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Во организација на Стопанската комора на северозападна Македонија, денеска беше одржана работна средба со премиерот Зоран Заев, министерот за земјоделство, ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Во организација на Стопанската комора на северозападна Македонија, денеска беше одржана работна средба со премиерот Зоран Заев, министерот за земјоделство, ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Во организација на Стопанска Комора на Северо-Западна Македонија денеска беше одржана работна средба со претседателот на Владата на Република Македонија, Зоран ...
  сите 40 | | | веќе видена

  „Европа“ - Скопје, „Макпрогрес“ - Виница, „Витаминка“ - Прилеп и „Рептил маркети“ се четирите македонски компании кои досега самоиницијативно вовеле скратено ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Што се случи вечерва на митингот на Гордана Силјановска во Кавадарци? Некогаш силното ВМРО-ДПМНЕ во Кавадарци, кое полнеше плоштади како од шала, вечерва собра ...
  | | веќе видена | слични

  Македонскиот ракометен селектор, Данило Брестовац попладнево си поднесе оставка од тренерската функција во скопски Металург. Причина за ваквиот неочекуван ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Македонскиот ракометен селектор, Данило Брестовац, попладнево си поднесе оставка од тренерската функција во скопски Металург. Причина за ваквиот неочекуван ...
  сите 24 | | | веќе видена