Управниот

  во

  Вчера во медиумите се појавија најавите за жестока казна поради финансиски малверзации на италијанскиот прволигаш Киево, според најавите може да се каже и дека ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Управниот одбор на меѓународната невладина организација Хрватско-македонска тангента, со седиште во Шибеник, Хрватска, во рамките на досегашните ставови за ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Меѓународна конференција за корупцијата во високото образование ќе се одржи денеска на Универзитетот на ЈИЕ - кампус Скопје. Конференцијата е организирана од ...
  сите 10 | | | веќе видена