Уникс

    во

    Тимот кој со голем успех оваа сезона го предводи нашиот тренер Емил Рајковиќ, застана на гостувањето во Њижњи. Загубија Казахстанците со (78:85), и ја прекинаа ...
    сите 7 | | | веќе видена

    Секако под услов Перо Антиќ да ја продолжи соработката со некогашниот евролигаш, кој по неколку години одново е дел од Еврокупот. Согласно со календарот, ...
    сите 2 | | | веќе видена