УЕФА

  во

  Ѕвездата на Пари Сен-Жермен, Нејмар „гори“ од желба за враќање во стариот клуб Барселона, и тоа го покажува со постојано јавување на „Ноу Камп“, тврди ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Ѕвездата на Пари Сен-Жермен, Нејмар „гори“ од желба за враќање во стариот клуб Барселона, и тоа го покажува со постојано јавување на „Ноу Камп“, тврди шпански ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Раководството на Фудбалската федерација на Македонија, в.д. претседателот, Муамед Сејдини и генералниот секретар, Филип Поповски денеска остварија работна ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Ѕвездата на Пари Сен-Жермен, Нејмар „гори“ од желба за враќање во стариот клуб Барселона, и тоа го покажува со постојано јавување на „Ноу Камп“, тврди ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Раководството на Фудбалската федерација на Македонија, в.д. претседателот, Муамед Сејдини и генералниот секретар, Филип Поповски остварија работна средба со ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Раководството на Фудбалската федерација на Македонија, в.д. претседателот, Муамед Сејдини и генералниот секретар, Филип Поповски остварија работна средба со ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Според некои најави, можно е да се случи нов најголем трансфер во историјата на фудбалот. Ѕвездата на Пари Сен Жермен, Килјан Мбапе да го облече дресот на ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Реконструкцијата на Градскиот стадион „Гоце Делчев" беше главна тема на разговорот, а ФФМ верува во поддршката која по тоа прашање ја изрази првиот човек на ...
  сите 15 | | | веќе видена