УЕФА

    во

    Вчера е завшрен процесот на гласање, а француските медиуми започнаа да пишуваат дека после половина од преброените гласови во водство е Лука Модриќ. „Радио ...
    сите 44 | | | веќе видена

    Ист е случајот и со најновата листа на кандидати за претстојните мечеви на „аѕурите" против Португалија на 17. ноември во Милано во рамките од УЕФА Лигата на ...
    сите 5 | | | веќе видена