Твенте

    во

    Незвесна е иднината на некогашниот голем македонски фудбалски талент, очигледно дека нема да продолжи со Арау, а под знак прашалник е неговото враќање во ...
    сите 2 | | | веќе видена

    Oна што беше и претходно најавено денес доби официјална потврда, репрезентативецот на Србија, Душан Тадиќ се сели во холандски Ајакс. Од англискиот клуб ...
    сите 5 | | | веќе видена