ТВ

  во

  Ќе направам се за овој договор да не дојде во парламентот. Но, ако договорот дојде во парламентот, тогаш немам друг избор, вели Панос Каменос повторувајќи го ...
  сите 180 | | | веќе видена

  Тогашниот преговарач за спорот околу името Никола Димитров му кажувал доверливи информации на американскиот амбасадор во земјава Филип Рикер за позициите на ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Ќе направам сė за овој договор да не дојде во парламентот. Но, ако договорот дојде во парламентот, тогаш немам друг избор, вели Панос Каменос повторувајќи го ...
  сите 180 | | | веќе видена

  Ќе направам се за овој договор да не дојде во парламентот. Но, ако договорот дојде во парламентот, тогаш немам друг избор, вели Панос Каменос повторувајќи го ...
  сите 180 | | | веќе видена

  „Фчерашни новости“ е политичка сатира, емисија во која се „пука“ и „плука“ со стил, а таа е еден од главните протагонисти во ТВ-серијалот и во новата сезона ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Ураганот Флоренс потполно го отсече градот Вилмингтон од остатокот од сојузната држава Каролина. Крајбрежниот град поради тешките поплави е излоиран од ...
  сите 262 | | | веќе видена

  Вистинска драма вчера вечерта се случувала на скопски Бит Пазар каде таксист бил претепан со кундак и железо од засега непознати лица, кои веднаш по нападот ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Преговарачот за името Никола Димитров му кажувал доверливи информации на амбасадорот Филип Рикер за позициите на македонскиот табор во преговорите за името, ...
  сите 23 | | | веќе видена