ТВ

  во

  Американскиот актер Дени де Вито е добитник на наградата за животно дело на меѓународниот филмски фестивал во Сан Себастијан, а наградата му беше доделена на ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Американскиот актер Дени де Вито е добитник на наградата за животно дело на меѓународниот филмски фестивал во Сан Себастијан, а наградата му беше доделена на ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ ,Христијан Мицкоски оствари средба со граѓаните и членовите на Општинскиот Комитет на ВМРО-ДПМНЕ Неготино. Тој истакна дека ...
  сите 150 | | | веќе видена

  Американскиот актер Дени де Вито е добитник на наградата за животно дело на меѓународниот филмски фестивал во Сан Себастијан, а наградата му беше доделена на ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ ,Христијан Мицкоски оствари средба со граѓаните и членовите на Општинскиот Комитет на ВМРО-ДПМНЕ Неготино. Тој истакна дека ...
  сите 150 | | | веќе видена

  На 20-21 септември во Собранието на Република Македонија се одржа Регионалната младинска конференција на парламентите и младинските организации на земјите од ...
  сите 8 | | | веќе видена

  По синоќешната македонска и светска премиера на филмот на „Љубовникот“ на Игор Иванов Изи, на денешната прес конференција беше објаснето како 8. минутниот ...
  сите 97 | | | веќе видена

  Лучано Спалети демантираше дека ги навредувал судиите при драматичната 1:0 победа над Сампдорија додавајќи дека Интер мора да „живее на работ“. Во текот на ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски оствари средба со граѓаните и членовите на Општинскиот Комитет на ВМРО-ДПМНЕ Неготино. Мицкоски истакна дека ...
  сите 150 | | | веќе видена

  (ФБ статус на Христијан Мицкоски) Вечерва бев во Неготино каде многу видливо е разочарувањето во лицата на граѓаните, што од тешкиот живот и реалните ...
  сите 150 | | | веќе видена

  Жежок свадбен танц, наместо свадбен валцер. Цеце облечена во едноставен но ултрамодерен свадбен фустан со висок шлиц, покажа дека танчарските квалитети ги има ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ ,Христијан Мицкоски оствари средба со граѓаните и членовите на Општинскиот Комитет на ВМРО-ДПМНЕ Неготино. Тој истакна дека ...
  сите 150 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски повторно го повика премиерот Зоран Заев на ТВ-дуел. Граѓаните се разочарани што од тешкиот живот и реалните ...
  сите 150 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва од Неготино повторно го повика премиерот Зоран Заев на ТВ-дуел. Мицкоски ги сподели на Фејсбук ...
  сите 150 | | | веќе видена