ТВ

  во

  „Хорор“ Саботажа, емитувана на 14 септември 2018 година (петок) на ТВ Алсат-М во емисијата „360 степени“. автор: Среќко Поповски монтажа: Коста А.
  сите 3 | | | веќе видена

  Во новото издание на „360 Степени“ (14.09.2018) на ТВ Алсат-М – предреферендумска дебата со вицепремиерката Радмила Шеќеринска и потпретседателот на ...
  сите 55 | | | веќе видена

  На вечерашниот собир во Демир Хисар на коалицијата ЗА европска Македонија не се обрати градоначалникот на општината Марјанче Стојановски. Праксата од ...
  сите 51 | | | веќе видена

  По еднопартизмот, Македонија покажа поголема политичка култура отколку во новиот век. Дебатата е нешто незамисливо веќе за цела една млада генерација, која ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Нивото на реките во подрачјата погодени од ураганот Флоренс драматично се зголемува, предупредија метеоролозите откако денеска централниот дел од ураганот го ...
  сите 218 | | | веќе видена

  Евангелин Лили, една од ѕвездите на серијата "Lost" го искоментира контроверзниот крај на серијата која со емтиување заврши во 2010 година. Финалето на ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Водителот на вечерашната тв дебата на ТВ 24, Мишко Иванов се судри со пратеникот Антонијо Милошоски кој во текот на емисијата не одговараше директно на ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Денеска заедно со мојот тим сме на средби со граѓаните во Валандово, подоцна продолжуваме во Дојран. Од средбите со нашите граѓани може да се види дека кај ...
  сите 72 | | | веќе видена

  Денеска заедно со мојот тим сме на средби со граѓаните во Валандово, подоцна продолжуваме во Дојран. Од средбите со нашите граѓани може да се види дека кај ...
  сите 72 | | | веќе видена

  Од средбите со нашите граѓани може да се види дека кај нашиот македонски народ владее тага и се чувствува несреќата во нивните лица. Од цела оваа политичка, но ...
  сите 72 | | | веќе видена