ТВ

  во

  Новинарката во ТВ „Сител“, Рената Јакимовиќ боледува од дијабетес од својата деветта година. Нејзината динамична професија бара многу посветеност, но ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Во отворено студио на 1 тв на тема „Кој е збудален – Груевски или народот?“ гледач откри нов скандал на владата. Тој го обвини министерот без ресор Аднан Ќахил ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Трет ден по ред во МВР молк за случајот со бегството на Никола Груевски. Иако министерот Оливер Спасовски беше гостин во емисија на национална телевизија ...
  сите 424 | | | веќе видена

  Новинарот на ТВ 21, Фуркан Салиу објави видео на кое се гледа како Јанко Бачев му даава пари на еден од демонстрантите на протестот на иницијативата ...
  сите 20 | | | веќе видена

  По шпекулациите дека Груевски од Македонија излегол во Албанија, а потоа поминал во Црна Гора, унгарските медиуми сепак се поблиски со инсинуациите дека влегол ...
  сите 424 | | | веќе видена

  Според ТВ 24 во последната информација пласирана до јавноста Грујо ја избрал конечната дестинација, а тоа е Турција кај Ердоган каде според ТВ 24 оваа ноќ по ...
  | | веќе видена | слични

  Новинарот на ТВ 21, Фуркан Салиу објави видео на кое се гледа како Јанко Бачев дели пари на демонстранти на вечерашниот протест на иницијативата „Македонија ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Новинарот на ТВ 21, Фуркан Салиу објави видео на кое се гледа како Јанко Бачев дели пари на демонстранти на вечерашниот протест на иницијативата „Македонија ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Младите Македонци, солунските атентатори, гемиџиите, само неколку месеци пред настаните во Солун, во Париз, во една мала коноба, со симпатично име „Утро“ на ...
  | | веќе видена

  Новинарот на ТВ 21, Фуркан Салиу објави видео на кое се гледа како Јанко Бачев дели пари на демонстранти на вечерашниот протест на иницијативата „Македонија ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Никола Груевски се уште не ја напуштил територијата на Албанија. Ова за ТВ 24 го тврдат добро упатени извори во Тирана. Според тие извори сосема е извесно дека ...
  сите 424 | | | веќе видена

  Никола Груевски се уште не ја напуштил територијата на Албанија. Ова за ТВ 24 го тврдат добро упатени извори во Тирана. Според тие извори сосема е извесно дека ...
  сите 424 | | | веќе видена

  Речиси од секунда во секунда се лиферуваат информации каде е поранешниот премиер Никола Груевски и како им побегна на македонските власти за да не лежи робија ...
  сите 424 | | | веќе видена