ТВ

  во

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вечерва е гостин во емисијата „Клик плус“ на 21 ТВ. Тој кажа дека неговата партија веќе скоро две години е во ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вечерва е гостин во емисијата „Клик плус“ на 21 ТВ. Тој запрашан од Лирим Дулови, за плановите на ВМРО-ДПМНЕ, ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во вечерашното гостување во емисијата „Клик плус“ на ТВ 21 истакна дека манипулативни се убедувањата на власта ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вечерва е гостин во емисијата „Клик плус“ на 21 ТВ. Тој кажа дека неговата партија веќе скоро две години е во ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Христијан Мицкоски вечерва од студиото на ТВ 21 рече дека не политизира и не води политиканство. Тој вели дека врз фактите и аргументите се обидува да ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Алберт Муслиу во вечерашното гостување во дебатниот магазин Click Plus на ТВ 21 вели дека работите кои во минатот се случувале во ВМРО-ДПМНЕ сега мора да ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Маргита Стефановиќ Маги беше клавијатуристка на групата "ЕКВ" која до ден-денес претставува икона на југословенската рок музика. Таа со текот на времето ја ...
  сите 11 | | | веќе видена

  И додека едни сакаат да гледаат телевизиски серии на англиски јазик кои се најпопуларни на светот, некои уживаат во драматичноста и случките кои ги нудат ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Во своето гостување во Отвореното студио на ТВ 1, потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски истакна дека само мал дел од етничките Македонци го ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Пратениците Павле Богоевски и Иван Стоиљковиќ во вечерашното гостување во тв дуелот ,, Само Вистина“ на Канал 5 ги ,,вкрстија“ аргументите ,,За“ односно против ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Лекар од Калифорнија кој повеќе години учествувал во ТВ реално шоу за навиктие на американскиот маж во онлајн врските, и неговата девојка се обвинети за ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Во текот на минатите две недели царинските службеници спречија обид за криумчарење на околу 2 килограми марихуана. На 07.09.2018 година, околу 22.30 часот, на ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Во текот на минатите две недели царинските службеници спречија обид за криумчарење на околу 2 килограми марихуана. На 07.09.2018 година, околу 22.30 часот, на ...
  сите 27 | | | веќе видена

  По претходно распишана јавна набавка од страна на ЈЗУ Универзитетска клиника за радиотерапија и онкологија за набавка на лекови, Зегин во вредност од 70 ...
  сите 11 | | | веќе видена