ТВ

  во

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вечерва е гостин во емисијата „Клик плус“ на 21 ТВ. Тој запрашан од Лирим Дулови, за плановите на ВМРО-ДПМНЕ, ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во вечерашното гостување во емисијата „Клик плус“ на ТВ 21 истакна дека манипулативни се убедувањата на власта ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Ако референдумот биде успешен и мнозинството гласа во насока на поддршка на референдумското прашање, ситуацијата е јасна и ВМРО-ДПМНЕ тоа ќе го почитува, рече ...
  сите 92 | | | веќе видена

  – Не сакам да сум во кожата на Заев, се зафати со огромен потфат, не постојат пари на светот што би ме натерале да седнам во неговото столче, но ќе му помогнам ...
  | | веќе видена | слични

  – Предвидувам дека над 100 пратеници ќе гласаат за договорот со Грција и амандманите во уставот. Тие ќе мора да го почитуваат гласот на народот, и чувствувам ...
  | | веќе видена | слични

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вечерва е гостин во емисијата „Клик плус“ на 21 ТВ. Тој кажа дека неговата партија веќе скоро две години е во ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вечерва е гостин во емисијата „Клик плус“ на 21 ТВ. Тој запрашан од Лирим Дулови, за плановите на ВМРО-ДПМНЕ, ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во вечерашното гостување во емисијата „Клик плус“ на ТВ 21 истакна дека манипулативни се убедувањата на власта ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вечерва е гостин во емисијата „Клик плус“ на 21 ТВ. Тој кажа дека неговата партија веќе скоро две години е во ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Христијан Мицкоски вечерва од студиото на ТВ 21 рече дека не политизира и не води политиканство. Тој вели дека врз фактите и аргументите се обидува да ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Алберт Муслиу во вечерашното гостување во дебатниот магазин Click Plus на ТВ 21 вели дека работите кои во минатот се случувале во ВМРО-ДПМНЕ сега мора да ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Маргита Стефановиќ Маги беше клавијатуристка на групата "ЕКВ" која до ден-денес претставува икона на југословенската рок музика. Таа со текот на времето ја ...
  сите 6 | | | веќе видена

  И додека едни сакаат да гледаат телевизиски серии на англиски јазик кои се најпопуларни на светот, некои уживаат во драматичноста и случките кои ги нудат ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Во своето гостување во Отвореното студио на ТВ 1, потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски истакна дека само мал дел од етничките Македонци го ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Пратениците Павле Богоевски и Иван Стоиљковиќ во вечерашното гостување во тв дуелот ,, Само Вистина“ на Канал 5 ги ,,вкрстија“ аргументите ,,За“ односно против ...
  сите 10 | | | веќе видена